fetesclub4x4
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
fetesclub4x4

Φίλοι Εθελοντές Τετρακίνητοι ΕύβοιαΣ


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ..........ΠΗΔΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΦΤΑΝΕΙ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

vagelis sami



ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΑΥΤΟ
Και εχουμε και συνεχεια Laughing Laughing Laughing Αυτο ειπα να το γραψω ξεκλειδωτο μιας και ειναι καθημερινα μεσα Laughing Laughing Καποτε καποιοι <<φιλοι μας >> ευτηχως εφυγαν απο εδω Laughing Laughing με στοχοποιουσαν -κατηγορουσαν στην λεσχη διοτι συμμετειχα σε γνωστη εταιρια του χωρου κατα καιρους σε εκδρομες της και πληρωνα που παροτι για μενα προσωπικα τον θεωρουσα-θεωρω γκουρου του χωρου !!
Βρε πως αλαζουν οι εποχες 8-) 8-) !!!!Ευτηχως υπαρχει και το ιντερνετ και οι φωτο να παοδειξουν με τον καλυτερο τροπο οτι μεγαλη μπουκια φαε μεγαλα λογια μην λες!!! Μπορει να ηταν τσαμπα εχθες που συμμετειχαν Laughing Laughing αλλα επιβεβαιωθηκα για αλλη μια φορα 8-) 8-) Τωρα θα μου πεις με ποιους θα πηγαιναν και που ..........αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια!!

ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΩ ΕΠΩΝΥΜΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΠΟΡΙΑ ΣΟΥ
1]ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕΣΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ
2]ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ [ΜΙΛΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ]ΑΠΟ ΕΚΕΙ.
3]ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΣ ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΦΤΑ
4]ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΩΤΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΙΣΗ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΚΟΥΡΟΥ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΤΟΥ ΠΛΗΡΩΝΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΕΓΩ Ο ΑΠΛΟΣ ΤΖΙΠΑΣ ΑΛΛΑ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΥΠΕΥΘΗΝΟΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΦΤΑ ..........ΑΛΛΩΝ
Ε ΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΤΖΑΜΠΑΣ ΖΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΕΥΗ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ........ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΗΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ scratch scratch scratch 
ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΩΝ ΦΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΠΕΡΝΩ ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ!

george/cherokee

george/cherokee

Καλα έκανες Βαγγέλη!Α ξεχασες κατι,με το ποιους και που θα πηγαίνεις και τι θα κανείς δεν είναι αρμόδιος κανείς "κύριος " να στο πει!Αν θέλει μπορεί να έρθει απο κοντά να δει ποιοι ήμαστε που πάμε και τι κάνουμε ......αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία όπως ο ίδιος λέει."κύριος"ασχολησου με τα του οίκου σου!

george/cherokee

george/cherokee

Θα μου επιτρέψετε ένα κομματάκι απο goin through
"Μαζί μου ασχολείσαι πόσο .......είσαι!!!αντε να μην τα πάρω άλλο !!Συγνωμη παιδιά !

vagelis sami



Και νεες αποριες που πρεπει να απαντηθουν.

Πάνο, παρότι οι απαντήσεις μπαίνουν σε άσχετα μέση (δηλαδή όχι στο δικό μας forum) μάλλον κάποια πράγματα που είπες εσύ δεν έγιναν κατανοητά.

Ένα πράγμα δε καταλαβαίνω και μιλάω πάντα προσωπικά. Εγώ είχα μείνει στο ότι καποιοι είχαν το θάρος να έρθουν και να πουνε "καλά περάσαμε αλλά αντίο". Κάποιοι άλλοι δυστυχώς απλά αποστασιοποιήθηκαν χωρίς να βγούνε και να πούνε αντίο σε μια παρέα που έζησαν πολλά.

Επίσης αυτό που με ενοχλεί είναι πως άτομα άσχετα με το θέμα πέρνουν θέση χωρίς να μας ξέρουν προσωπικά.

Πάνο, το ότι για όποια λέσχη ή ομάδα έρχεται στην Εύβοια καλεί εσένα δεν είναι τυχαίο. Τα τόσα χρόνια, το περπάτημα που έχεις ρίξει στο βουνό αλλά και το χρήμα που έχεις πληρώσει για βενζίνες τα λέει όλα.

Το ποιο ωραίο τελικά είναι το banner Που έχεις βάλει.



1]Ένα πράγμα δε καταλαβαίνω και μιλάω πάντα προσωπικά. Εγώ είχα μείνει στο ότι καποιοι είχαν το θάρος να έρθουν και να πουνε "καλά περάσαμε αλλά αντίο". Κάποιοι άλλοι δυστυχώς απλά αποστασιοποιήθηκαν χωρίς να βγούνε και να πούνε αντίο σε μια παρέα που έζησαν πολλά.

φιλε γιωργο,απο τοτε που εγινα μελος της Λ.Ε και μεχρι σημερα ημουν παντα ταμειακος ενταξει,και εννοω μεχρι και το τελος δεκεμβριου του 2013,διαπιστωσα ομως αρκετο καιρο πριν την δημοκρατικη διαγραφη μου απο το φορουμ..........γιατι αραγε? θα μου πεις βεβαια δεν ερχομουν στις συναντησεις,
ειναι υποχρεωτικο αραγε?ρωτησε κανεις αν μπορουσα αν ειχα προβλημα κ.λ.π, εχετε διαγραψη και αλλα μελη που δεν ερχοντε? τεσπα,οπως βλεπεις λοιπον δεν αποστασιοποιηθηκα απο μονος μου με βοηθησατε λιγακι [και οχι μονο για αυτο το λογο] αν λοιπον μπορουσα να μπω στο φορουμ ισως να σας ελεγα και αντιο......αφου σας στεναχωρησα,ποτε δεν μασησα τα λογια μου για να το κανω τωρα,μην απορεις λοιπον γιατι δεν ειπα αντιο δεν θελατε να το ακουσετε.

2]Πάνο, παρότι οι απαντήσεις μπαίνουν σε άσχετα μέση (δηλαδή όχι στο δικό μας forum) μάλλον κάποια πράγματα που είπες εσύ δεν έγιναν κατανοητά.


οπως ειπα και πιο πανω δεν γινετε να σου απαντησω οσο και να θελω στο δικο σας φορουμ,αλλα δεν πειραζει μπαινετε εσεις στου φετες και......ενημερωνεστε .

3]Επίσης αυτό που με ενοχλεί είναι πως άτομα άσχετα με το θέμα πέρνουν θέση χωρίς να μας ξέρουν προσωπικά.


και εσυ φιλε εισαι ασχετος με το θεμα αλλα περνεις θεση,οπως και αλλοι.


αυτα απο μενα και τελος,πειτε οτι θελετε γραψτε οτι θελετε καντε οτι θελετε δικαιωμα σας,
εχω αλλα πραγματα καλυτερα να ασχοληθω

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης