fetesclub4x4
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
fetesclub4x4

Φίλοι Εθελοντές Τετρακίνητοι ΕύβοιαΣ


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Φεστιβαλ Μεδουσας - Χαρουλης

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Φεστιβαλ Μεδουσας - Χαρουλης Empty Φεστιβαλ Μεδουσας - Χαρουλης Τρι Ιουλ 22, 2014 8:46 pm

matrosos



Βρηκα αυτο το σχόλιο , κατω απο ενα οικονομικο αρθρο του Κωστα Στουπα ( capital.gr ) και το παραθετω :

2) Ερέτρια 19-7-2014

Πολύ καλός και εργατικός ο Χαρούλης στην συναυλία χθες 19/7/14. Αλλά οι διοργανωτές πιστεύουν ότι οι θαυμαστές του είναι πρόβατα.

Δηλαδή να πληρώσουν 10€, να οδηγήσουν 2 ώρες μπρος πίσω, να έλθουν μία ώρα πριν την έναρξη για να βρουν καλή θέση να σε απολαύσουν και να αισθανθούν ηλίθιοι βλέποντας τις πλάτες και τους κ…. των όρθιων μπροστά τους.

Δε πιστεύουν ότι πρέπει να έχουν τη στοιχειώδη οργάνωση, όσον αφορά τους καθήμενους και τους όρθιους. Το χειρότερο ήταν, όταν πήγα να τους κάνω την παρατήρηση, είχαν και υφάκι, λέγοντας κοντολογίς, ότι είμαι άσχετος με συναυλίες!

Με λίγα λόγια, το μόνο που τους ενδιέφερε, ήταν να μας τα πάρουν, χωρίς τη παραμικρή μέριμνα να παράσχουν τις αντίστοιχες υπηρεσίες!

Λυπάμαι πολύ που αν και δουλεύεις καλά στη σκηνή, οι συνεργάτες που διάλεξες για τη διοργάνωση, είναι ανεπαρκείς, σε επίπεδο διευθέτησης των θαυμαστών σου τουλάχιστον!

Επίσης, η σκηνή πολύ χαμηλή σε σχέση με τον χώρο. Μήπως ξέρει κάποιος τη διαφορά μεταξύ του «αμφιθέατρου» και του «χωραφιού» από αυτούς που τους πληρώνεις για να ξέρουν!

Κρίμα που αυτή τη φορά μου τα «πήρες» και δε στα «έδωσα»!

Με τους συνεργάτες που έχεις, όσο καλός και να είσαι, ένας δρόμος υπάρχει! DOWN!!!
ΒΣ


Πηγή:www.capital.gr

tzenh

tzenh

Και εγω να πω οτι ο Χαρουλης δεν ηθελε να έχουμε καθολου καρεκλες, τις καρεκλες μας υποδειξαν πως να τις στυσουμε (μονο αριστερα - δεξια και στο κεντρο κενο για τους ορθιους) κ η εξεδρα φτιαχνεται κατόπιν παραγγελιας δικιάς τους, το πως την θελουν. υπηρχαν 1500 καρεκλες και στην τελικη ειναι συναυλια οχι θεατρο.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης