fetesclub4x4
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
fetesclub4x4

Φίλοι Εθελοντές Τετρακίνητοι ΕύβοιαΣ


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΙΧΝΗΛΑΣΙΑΣ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΙΧΝΗΛΑΣΙΑΣ Empty ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΙΧΝΗΛΑΣΙΑΣ Τρι Μαρ 17, 2015 10:14 pm

vagelis sami



Σαν αντιπροεδρος του συλλογου μας θα ηθελα και εγω με την σειρα μου να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε καποια απο τα μελη μας που εδωσαν το κατι παραπανω και αυτη τη φορα ωστε αυτη η εκδηλωση να εχει την επιτυχια που ειχε.
και πρωτα απο ολα στις κυριες του συλλογου τζενη κρυσταλια που υπερεβαλαν εαυτον και στην μαριλενα και λουκια που βοηθησαν στο σερβις.
ενα μεγαλο ευχαριστω και μπραβο για τον γραμματεα μας πανο για την χαραξη της διαδρομης την καταγραφη του ροαντμπουκ αλλα και την συμμετοχη του σε ολη την διαδικασια της οργανωσεις.
στον προεδρο μας γιαννη για τα ατελειωτα χιλιομετρα που εγραψε τσεκαροντας την διαδρομη και οχι μονο
στο γιωργο για την συμμετοχη του σε ολα αλλα και την παραχωρηση του μαγαζιου του για την εκδηλωση
το μελος μας παναγιωτη για την προσφορα του κρασιου
τον χρηστο με το τεριος το σακη τον βαγγελη τον γιωργο τον αντωνη για την βοηθεια τους
και τελος ολα τα μελη που συμμετειχαν στην εκδηλωση αυτη.
αν εχω ξεχασει καποιον συνχωρεστε με.
ευχαριστουμε και παμε για την επομενη εκδηλωση συντομα bounce bounce bounce

2ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΙΧΝΗΛΑΣΙΑΣ Empty Απ: ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΙΧΝΗΛΑΣΙΑΣ Τετ Μαρ 18, 2015 9:35 am

tzenh

tzenh

Σε εσάς τα περισσοτερα ΜΠΡΑΒΟ που τρεχατε τοσες μέρες για την καλυτερη δυνατη οργάνωση της εκδήλωσης και ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους όσους μας στηριξαν με την παρουσία τους στην εκδήλωση μας!!!! cheers Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης