fetesclub4x4
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
fetesclub4x4

Φίλοι Εθελοντές Τετρακίνητοι ΕύβοιαΣ


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ 9-2-2014

+4
grouso2
ioannisl200
kostassx4
odysseas sami
8 απαντήσεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ 9-2-2014 - Σελίδα 2 Empty Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ Πεμ Φεβ 13, 2014 6:19 pm

grouso2

grouso2

Enjoy


27Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ 9-2-2014 - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ 9-2-2014 Πεμ Φεβ 13, 2014 11:34 pm

grouso2

grouso2




28Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ 9-2-2014 - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ 9-2-2014 Παρ Φεβ 14, 2014 7:53 pm

grouso2

grouso2

Πάρτε κ αυτα



29Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ 9-2-2014 - Σελίδα 2 Empty Απ: Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙ 9-2-2014 Σαβ Φεβ 15, 2014 9:30 am

odysseas sami

odysseas sami

καλημερα σε ολοι την παρεα..αργησα λιγο να γραψω αλλα ηθελα να δω
εντυπωσεις σχολια....ρε παιδια πεστε και τιποτα αρνητικο τιποτα που δεν εγινε ωραιο
να διορθωθουμε απο τα λαθη μας η μαθουμε τιποτα παραπανω...
γιατι τελευταια ακουσα και αυτο που ξερουν να πανε αυτοι???????και με ποιους να πανε.........
ε λοιπον του απανταω αυτου του καλου μου φιλου οτι εγω με τον βαγγελη τον γκαγκαρη ανοιγαμε τον δρομο παντα και ξερουμε να παμε παντου!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 



λοιπον στα δικα μας..θα ηθελα να ευχαριστησω απ την μερια μου
ολους αυτους που παρεβρεθηκαν στην εκδρομη μας.
αν και καναμε δυο εκδρομες πολυ κοντα κυριακη σε κυριακη ειμασταν αρκετα αυτοκινητα..
εγω δεν θα γραψω νουμερα ποσσα αυτοκινητα και ποσα ατομα το μονο που θα πω
οτι ειμασταν μια υπεροχη παρεα γιατι η καλες παρεες κανουν της καλες εκδρομες!!!!


προσεχως το υπολοιπο κομματι που δεν προλαβαμε να κανουμε ειναι και
αυτο αρκετα δυναμικο  Shocked Shocked 

εφταος τα 13 δεντρα!!χαχαχαχαχαχα.....

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης